Filia w Tomaszowie Lubelskim

Biblioteka Pedagogiczna w Zamościu

Kalendarz wydarzeń

August 2019
S M T W T F S
1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31

Obecnie naszą stronę odwiedza:

Odwiedza nas 146 gości oraz 0 użytkowników.

I etap regionalnego konkursu czytelniczego „Czy znasz...?” dla uczniów klas I-III szkół podstawowych odbył się 2 kwietnia 2019 r. w Bibliotece Pedagogicznej w Zamościu i filiach w Biłgoraju, Hrubieszowie i Tomaszowie Lubelskim. W konkursie wzięło udział 158 uczniów z 36 szkół podstawowych z powiatów: biłgorajskiego, hrubieszowskiego, tomaszowskiego i zamojskiego. W powiecie biłgorajskim do konkursu przystąpiło 48 uczniów z 12 szkół podstawowych, w powiecie hrubieszowskim - 14 uczniów z 4 szkół podstawowych, w powiecie tomaszowskim - 34 uczniów z 7 szkół podstawowych, w powiecie zamojskim - 62 uczniów z 13 szkół podstawowych.


Uczestnicy mieli za zadanie rozwiązać test, podczas którego mogli wykazać się znajomością wybranych utworów takich pisarzy jak: H. Ch. Andersen, J. Brzechwa, J. Bednarek, W. Cichoń, A. Frączek, J. Olech oraz J. Tuwim.
Z testu uczniowie mogli uzyskać maksymalnie 65 punktów.

Do drugiego etapu konkursu zakwalifikowało się 50 uczniów, którzy uzyskali
od 60 do 65 pkt:

 

Nazwisko i imię

Nazwa szkoły

Ilość punktów

Dziura Weronika

Szkoła Podstawowa im. Zofii Krawieckiej w Majdanie Starym

65

Podoba Barbara

Szkoła Podstawowa nr 2 w Tomaszowie Lubelskim

65

Bosak Hanna

Szkoła Podstawowa nr 5 im. ks. Jana Twardowskiego
w Biłgoraju

64

Kazimierowicz Katarzyna

Szkoła Podstawowa nr 1 im. Sługi Bożego Księdza Prymasa Stefana Kardynała Wyszyńskiego w Biłgoraju

64

Kusiak Zuzanna

Szkoła Podstawowa im. Dzieci Zamojszczyzny
w Aleksandrowie

64

Maryńczak Nikola

Szkoła Podstawowa nr 2 w Tomaszowie Lubelskim

64

Bździuch Lena

Szkoła Podstawowa im. Dzieci Zamojszczyzny
w Aleksandrowie

63

Darłowska Nela

Szkoła Podstawowa nr 2 w Tomaszowie Lubelskim

63

Deryło Wiktoria

Publiczna Szkoła Podstawowa im. KEN w Szyszkowie

63

Dmitroca Jakub

Szkoła Podstawowa nr 2 w Tomaszowie Lubelskim

63

Greszta Wiktoria

Szkoła Podstawowa nr 2 w Tomaszowie Lubelskim

63

Mełges Adam

Szkoła Podstawowa nr 1 im. Sługi Bożego Księdza Prymasa Stefana Kardynała Wyszyńskiego w Biłgoraju

63

Smoter Andżelika

Szkoła Podstawowa nr 5 im. ks. Jana Twardowskiego
w Biłgoraju

63

Stawarski Bartłomiej

Szkoła Podstawowa w Pniówku

63

Szumilak Bruno

Szkoła Podstawowa nr 2 w Tomaszowie Lubelskim

63

Zdunek Jakub

Szkoła Podstawowa im. Józefa Piłsudskiego we Frampolu

63

Baryła Gabriela

Szkoła Podstawowa im. Batalionów Chłopskich
w
Kryłowie

62

Dmitroca Marta

Szkoła Podstawowa nr 6 w Zamościu

62

Figura Kaja

Szkoła Podstawowa nr 5 im. ks. Jana Twardowskiego
w Biłgoraju

62

Grzeszczuk Michał

Szkoła Podstawowa nr 1 w Hrubieszowie

62

Kulanica Antoni

Szkoła Podstawowa im. Dzieci Zamojszczyzny w Aleksandrowie

62

Mazurek Eliza

Szkoła Podstawowa w Telatynie

62

Michońska Julia

Szkoła Podstawowa im. Dzieci Zamojszczyzny w Aleksandrowie

62

Powęska Natalia

Szkoła Podstawowa w Telatynie

62

Strąk Mateusz

Szkoła Podstawowa nr 4 w Zamościu

62

Szczucka Dominika

Szkoła Podstawowa nr 4 w Zamościu

62

Bielak Karol

Szkoła Podstawowa nr 3 z Oddziałami Integracyjnymi w Biłgoraju

61

Bortacka Julia

Szkoła Podstawowa nr 6 w Zamościu

61

Dziedzic Michał

Szkoła Podstawowa w Telatynie

61

Habza Michał

Szkoła Podstawowa im. Józefa Piłsudskiego we Frampolu

61

Jurzysta Aleksandra

Szkoła Podstawowa nr 2 w Tomaszowie Lubelskim

61

Kaczoruk Liwia

Szkoła Podstawowa w Werbkowicach

61

Kliszcz Adam

Szkoła Podstawowa Nr 2 w Zamościu

61

Kirsznik Aleksandra

Zespół Szkół w Horodle

61

Kowalska Hanna

Szkoła Podstawowa w Werbkowicach

61

Makara Róża

Szkoła Podstawowa w Werbkowicach

61

Malicka Marta

Szkoła Podstawowa nr 6 w Zamościu

61

Pogorzelec Oliwier

Szkoła Podstawowa nr 1 im. Sługi Bożego Księdza Prymasa Stefana Kardynała Wyszyńskiego w Biłgoraju

 

61

Presz Hubert

Szkoła Podstawowa w Sabaudii

61

Rechul Szymon

Szkoła Podstawowa w Telatynie

61

Sioma Agata

Zespół Szkół w Michalowie

61

Soniak Malwina

SP Szkoła Podstawowa nr 2 w Tomaszowie Lubelskim

61

Blaszka Julia

Szkoła Podstawowa nr 2 w Zamościu

60

Ćwikła Zofia

Szkoła Podstawowa nr 3 z Oddziałami Integracyjnymi w Biłgoraju

60

Godzisz Marlena

Zespół Szkół Samorządowych im. Jana Pawła II w Tereszpolu- Zaorendzie

60

Klimczuk Mateusz

Zespół Szkół w Sitnie

60

Kurylak Anna

Zespół Szkół w Michalowie

60

Mucha Hanna

Szkoła Podstawowa nr 2 w Tomaszowie Lubelskim

60

Nieścior Wiktor

Szkoła Podstawowa w Łosińcu

60

Wiatrowska Emilia

Szkoła Podstawowa w Sabaudii

60

Drugi etap konkursu odbędzie się 8 maja 2019 r. o godzinie 10.00

w Bibliotece Pedagogicznej w Zamościu, ul. Sienkiewicza 5.

Serdecznie zapraszamy!

image001

image002

image003

image004

image005

image006

image007

image008

Biblioteka czynna

gotom.png

Szukaj

Logowanie

FB